Centrum Handlowe SARNI STOK - rodzinne zakupy na poziomie

Galeria Handlowa SARNI STOK powstała jako pierwsza w Bielsku-Białej. Położona jest przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna.

Obiekt posiada wygodny układ nawigacyjny oraz obszerny 2 – poziomowy parking. 

Jest to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort zakupów. Funkcjonuje w nim ok. 80 sklepów i kilkanaście punktów usługowych znanych sieci zagranicznych i krajowych, w tym marki unikalne na lokalnym rynku takie jak TK Maxxx, Jula czy Media Markt. Do dyspozycji klientów są znane marki modowe, drogeryjne, wyposażenia wnętrz, sportowe, jak również Hipermarket Carrefour oraz szeroka oferta usługowa.

Dla najmłodszych Klientów centrum stworzono specjalne strefy dla dzieci: miejsce zabaw „Fikołek” oraz wolnostojące zabawki interaktywne w strefie restauracyjnej jak i we wszystkich toaletach.

Po wyczerpujących zakupach można odetchnąć w jednej z naszych restauracji bądź kawiarni, w których można smacznie zjeść oraz napić się ulubionej kawy czy herbaty.

W centralnym punkcie centrum Klienci znajdą specjalnie dla nich utworzony Punkt Info Sarni Stok, gdzie oprócz informacji na temat oferty CH Sarni Stok można zakupić Karty Podarunkowe, do wykorzystania w blisko 80 sklepach i punktach handlowych na terenie Galerii Handlowej.

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH  (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce. Zarządcą jest firma Cushman & Wakefield.

Centrum Handlowe Sarni Stok w liczbach:

Otwarcie: 2001 rok
Dwupoziomowy parking: 1380 miejsc
Powierzchnia użytkowa: 35 tys. m²
Powierzchnia handlowa: 31 tys. m²

DSC 7767 Kopiowanie

DSC 7772 Kopiowanie

DSC 8061 Kopiowanie

DSC 8101 Kopiowanie

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję