PODZIEL SIĘ UCZUCIEM W TE WALENTYNKI

Bez względu na to, czy poszukujesz czegoś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki, starszej siostry czy najlepszego kumpla, półki w TK Maxx aż uginają się od upominków, od których ich serduszko zabije szybciej.

DLA MIŁOŚNIKÓW URODY

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoi najbliżsi poczuli się luksusowo! Od maseczek do twarzy po fantastyczne świece do aromaterapii – podaruj wyjątkowej osobie wrażenie mini-wakacji spa w cenie, której trudno się oprzeć.

DLA FANATYKÓW BŁYSKOTEK

Wpadnij do TK Maxx i upoluj coś wyjątkowego, od czego aż kręci się w głowie. Od stylowej biżuterii po eleganckie, klasyczne perły – w TK Maxx każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego (bez obaw, wszystko to do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie).

DLA WIELBICIELI SŁODYCZY

Od ekskluzywnych belgijskich pralinek po gustowne kompozycje wyśmienitych ciasteczek. Nasza oferta słodkości gwarantuje uśmiech zadowolenia na każdej twarzy.

KARTY UPOMINKOWE

Podaruj bliskim coś wyjątkowego – kartę upominkową do TK Maxx. Nasze karty nigdy nie tracą ważności!

Więcej informacji na www.tkmaxx.pl

 

Walentynki TK Maxx 800x800

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję