stanowisko 19
33 816 49 39

Jesteśmy czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO Istniejemy od 1995 roku, poprzez sieć Autoryzowanych Przedstawicieli jesteśmy obecni w tysiącach mieszkań, domów i biur.
Nasze systemy drzwi przesuwnych spełniają normy bezpieczeństwa, mają aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego, są stale udoskonalane przez nasz dział produkcyjny INDECO, a ich trwałość i niezawodność jest udowodniona testami. Wraz z szeroką ofertą materiałów na fronty tworzą meble ergonomiczne, funkcjonalne, w najlepszym stylu.

W ciągu 17 lat działalności zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów potwierdzone także licznymi otrzymanymi tytułami, m.in.Diamentem ForbesRzetelną FirmyGazelą Biznesu czy Złotym Certyfikatem Rzetelności.
Od początku działalności swoje produkty eksportujemy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej, a od 2004 roku również na rynki Europy Zachodniej.

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję