stanowisko f5
601 174 997

Salad Fantasy to restauracja szybkiej obsługi serwująca naturalne, świeże, zdrowe, lekkie i pożywne, po prostu pyszne jedzenie, stworzona specjalnie dla osób, które zwracają uwagę na to, co jedzą.

Koncept naszej restauracji to miedzy innymi wspaniałe, duże porcje chrupiących sałatek, komponowanych w ciągu kilku chwil na oczach klienta na bazie zielonych sałat z różnymi dodatkami warzywnymi, mięsnymi, oraz nabiałowymi ze świeżych i naturalnych składników do spożycia na miejscu i na wynos.

Wszystkie sałatki na bazie zielonych sałat ważą od 400 g do 480 g i są pełnowartościowymi posiłkami, oferowanymi w przystępnej cenie. Niepowtarzalne walory smakowe naszych sałatek podkreślają aromatyczne sosy i dresingi – zawsze świeże, przygotowywane codziennie lub nawet kilka razy dziennie według oryginalnych receptur z użyciem oliwy z oliwek, naturalnego jogurtu, miodu, warzyw i ziół.

Nasza restauracja serwuje ponadto świeże naturalne koktajle „Vitaline” o różnym działaniu: wspomagające odchudzania, zwiększające elastyczność skóry, spowalniające procesy starzenia, poprawiające nastrój, zwiększające odporność, wspomagające koncentrację, regenerujące, usprawniające pracę mięśni, usuwające toksyny z organizmu, neutralizujące wolne rodniki, wzmacniające naczynia krwionośne, chroniące przed zmarszczkami, poprawiające krążenie.

Sałatki i koktajle, przygotowywane w Salad Fantasy na zamówienie klienta i w jego obecności, cieszą się ogromnym uznaniem ludzi dbających o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się także tortille, panini i bruschetty. Są to różnego rodzaju pyszne kanapki na gorąco z warzywami z grillowanym mięsem lub rybą, polane odpowiednim sosem i zapieczone na grillu. Kanapki te przygotowywane są także na oczach klienta.

Nasze menu zawiera także takie przysmaki jak tarty warzywne i zupy wykonywane z naturalnych składników.

Oferujemy również świeżo wyciskane soki owocowe. Do przygotowania wszystkich potraw stosujemy wyłącznie wysokiej jakości naturalne i świeże składniki. Nie dodajemy żadnych konserwantów, ulepszaczy ani nie wykorzystujemy półproduktów.

Różnorodność i smak naszych potraw to efekt pracy specjalistów z dziedziny zdrowego żywienia i gastronomii, których celem było opracowanie receptur potraw nie tylko smacznych ale zawierających także dużo witamin, białka, mikroelementów oraz niedużą ilość kalorii. Posiłki serwowane w Salad Fantasy to świetna alternatywa dla kalorycznej, obfitującej w tłuszcz i cukier oferty wielu innych punktów gastronomicznych. Salad Fantasy to zdrowie i dobre samopoczucie dla całej rodziny.

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję