stanowisko A09
33 828 30 79 / 697901242 www.biurosoleo.pl

Jesteśmy biurem podróży, które powstało z pasji. Naszą pasją są podróże, które często staramy się łączyć ze sportem. Dlatego poza tradycyjnymi wyjazdami, staramy się zaprezentować Państwu również różne formy aktywnego wypoczynku, w szczególności wyjazdy narciarskie. Nasza załoga to młodzi ludzie, którzy są ciekawi Świata i kochają podróże. Wiele miejsc, które proponujemy odwiedziliśmy osobiście.

Działamy na zasadach agencyjnych, czyli współpracujemy z wieloma organizatorami. Nasi partnerzy to doświadczone i renomowane firmy, cenione i wielokrotnie nagradzane przez Klientów i międzynarodowych partnerów handlowych. Kupując wybraną imprezę u nas, zapłacicie dokładnie tyle samo, gdy kupicie ją bezpośrednio u organizatora. Jednak my dajemy Wam coś więcej - dajemy ogromny wybór spośród kilkunastu tysięcy imprez dostępnych na naszej stronie internetowej.

Nasze biuro czynne jest codziennie. Możecie do nas pisać, dzwonić lub odwiedzić nas osobiście. Postaramy się zawsze pomóc, w miarę naszej wiedzy i możliwości.

BIURO PODRÓŻY SOLEO OFERUJE:
 
- WCZASY, WYCIECZKI, OBOZY
- WYJAZDY NARCIARSKIE
- BILETY LOTNICZE, TANIE LINIE
- UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNA
- WCZASY NA RATY

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję