Firma Yves Rocher powstała w małym miasteczku La Gacilly na północy Francji z miłości do Natury i już od ponad 50 lat oferuje kosmetyki tworzone na bazie roślin. Od zawsze jest blisko kobiet, by móc lepiej je poznać i odpowiadać na ich oczekiwania. To dla nich tworzy profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, piękne zapachy, uwodzicielski makijaż czy kosmetyki ochronne na słońce. Oczywiście Yves Rocher nie zapomina też o mężczyznach oferując im zapachy i linię produktów do pielęgnacji twarzy.

Yves Rocher jest jedyną w swoim rodzaju marką, którą sama zajmuje się całą linią produkcji – od uprawy roślin przez produkcję kosmetyków do ich dystrybucji. Dzięki temu, śledząc drogę produktu od rośliny do słoiczka, jesteśmy w stanie zminimalizować jego wpływ na środowisko oaz zagwarantować przystępną cenę.

Obecnie firma posiada około 4000 punktów sprzedaży w 88 krajach. Kosmetyki Yves Rocher wybrało już 30 milionów kobiet na całym świecie. W Polsce istniejemy już od 20 lat posiadając obecnie 94 sklepy. W każdym czekają na Ciebie profesjonalnie przeszkolone konsultantki, które udzielą indywidualnych porad kosmetycznych.Nie zwlekaj, poznaj już dziś świat Kosmetyki Roślinnej Yves Rocher!

Więcej informacji na temat Marki i kosmetyków Yves Rocher znajdziesz na stronie www.yves-rocher.com.pl

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję