Swoją pierwszą polską drogerię Rossmann otworzył w Łodzi w 1993 roku.

Po 17 latach działalności firma ma w Polsce ponad 500 sklepów w ponad 230 miastach i zatrudnia 7600 pracowników. Rossmann to lider branży z 14% udziałem w rynku dystrybucji kosmetyków. Codziennie sklepy Rossmanna odwiedza 400 000 klientów, którzy mają do dyspozycji ponad 10 000 produktów, z czego około 3 000 to nowości wprowadzone w 2010 roku.

Firma oferuje szereg produktów marek własnych, które stanowią już 10 procent oferty typowego sklepu. Wiele z nich (m.in. Isana, Rival de Loop, Sun Ozon oraz Baby Dream) osiągnęło wysokie oceny w testach niezależnego, niemieckiego instytutu badającego jakość produktów – Stiftung Warentest. Każdy sklep na  fasadzie posiada logo firmy.

Litera "O" z Centaurem,  mityczną postacią pół-konia, pół-mężczyzny, jest odwołaniem do nazwiska założyciela i właściciela firmy Dirka Rossmanna.  Słowo Ross oznacza w tłumaczeniu - rumak, a  mann - mężczyzna.

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję