DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Kup Kartę Podarunkową na Walentynki i zyskaj!

Kup Kartę Podarunkową na Walentynki i zyskaj!

Nie wiesz jak powiedzieć bliskiej osobie, że ją kochasz? To jej pokaż!! W pierwszych dniach lutego w sklepach CH Sarni Stok na klientów czeka masa walentynkowych ofert. A jeżeli nie możesz się zdecydować na wybór, to kup prezent idealny – kartę podarunkową Sarni Stok, która działa w prawie 80 sklepach i punktach usługowych na terenie CH Sarni Stok. 

Karty są ważne przez rok od daty zakupu. Od 1 aż do 14 lutego w centrum działa specjalny punkt sprzedaży karty, który mieści się obok sklepu Carrefour.

Dodatkowo w dniach 10 i 11 lutego na klientów czeka super promocja. Osoby, które kupią kartę kartę podarunkową w specjalnym punkcie sprzedaży, drugą kartę otrzymają gratis. Do rozdania karty o wartości 20 000 złotych, liczba nagród w promocji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli zdecydujesz się by wziąć udział w promocji i zakupić kartę w dniach 10-11 lutego otrzymasz premię za zakupy. Zasady przyznawania bonusowej karty znajdują się poniżej:

  • Zakup Karty o wartości od 250,00 zł do 499,99 zł premiowany jest kartą podarunkową o wartości 50 zł. 
  • Zakup Karty o wartości od 500,00 zł do 999,99 zł  premiowany jest Kartą Podarunkową o wartości 100 zł. 
  • Zakup Karty o wartości równej 1000,00 zł premiowany jest Kartą Podarunkową o wartości 200 zł.


W promocji każdy może wziąć udział maksymalnie 3 razy, a ilość nagród jest ograniczona.

Karta Podarunkowa Sarni Stok to idealny prezent dla ukochanej osoby. Jest w pięknym opakowaniu (aż 4 kwiatowe wzory do wyboru!), a nowy właściciel może skorzystać z niej w ponad 80 punktach handlowych i usługowych w CH Sarni Stok. Kartę możemy zakupić w kartomacie a w dniach od 1-14 lutego dodatkowo w specjalnym punkcie sprzedaży. Kartę można doładować dowolną kwotą od 50 zł do 1000 zł i korzystać z niej jak ze zwykłej karty płatniczej, karta ważna jest przez rok od daty zakupu.