DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Pszczele upominki w CH Sarni Stok!

Pszczele upominki w CH Sarni Stok!

Pszczoła miodna to jeden z najważniejszych owadów, który na ziemi pojawił się wcześniej niż człowiek. Od 10 maja na terenach zielonych CH Sarni Stok w Bielsku-Białej stoi pasieka, w której zamieszkały trzy pszczele rodziny. Z tej okazji w najbliższy weekend (14-15 maja) będzie można za zakupy otrzymać pszczele upominki.

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy w dniach akcji zrobić zakupy za minimum 150 zł i zgłosić się do punktu promocyjnego. Na uczestników czekają nagrody: Bomby kwiatowe, czyli kule z nasionami kwiatów polnych (za zakupy od 150 do 249,99 zł) oraz słoiki z miodem (za zakupy powyżej 250 zł). W zabawie można łączyć paragony (maksymalnie 2), a szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stoisku promocyjnym. Liczba upominków jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Na klientów CH Sarni Stok czeka także konkurs na Facebooku: wystarczy zrobić sobie zdjęcie na tle pięknej kwiatowej ściany na terenie centrum handlowego Sarni Stok lub w innym miejscu kojarzącym się z pszczołami i dodać je do posta konkursowego. Zdjęcia z komentarzy wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest jedna z dwóch koron kwiatowych, wykonanych ręcznie przez artystkę i stylistkę CH Sarni Stok Beatę Bojdę. Taka unikalna korona to może być idealny prezent na dzień mamy.

Stoisko promocyjne będzie czynne 14 i 15 maja od 11:00-19:00.