DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Szczęśliwe serca w CH Sarni Stok!

Szczęśliwe serca w CH Sarni Stok!

Kto nie kocha... wygrywać? Już 9 i 10 lutego w CH Sarni Stok stanie wielki złoty przycisk, który pozwoli wszystkim klientom spróbować szczęścia w walentynkowej zabawie! Będzie można wygrać karty podarunkowe na zakupy.

„Szczęśliwe serce” to zabawa, w której liczy się refleks. Co zrobić by otrzymać nagrodę? Wystarczy w dniach promocji zrobić zakupy za minimum 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), pokazać paragon na stoisku promocyjnym i… spróbować szczęścia w grze.  Na ekranie pojawi się połowa serca i od refleksu uczestnika zależy, czy dopasuje do niego drugą połowę i otrzyma nagrodę. W zabawie można brać udział kilkukrotnie.

A na wszystkich zakochanych, przyjaciół i bliskie sobie osoby czekać będzie insta box, czyli punkt do wspólnych fotografii w bardzo walentynkowej oprawie. Insta box stanie w strefie restauracyjnej i będzie można zjeść w nim posiłek we dwoje albo napić się kawy. Zachęcamy do wspólnych zdjęć w tej przestrzeni, bo na wszystkich, którzy zrobią sobie romantyczne zdjęcie czekać będzie w mediach społecznościowych CH Sarni Stok konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

W CH Sarni Stok mamy dobre pomysły na wspaniałe Walentynki: pyszna kawa i ciastko tylko we dwoje? A może obiad we włoskim stylu i sushi na kolacje? Wspólne zakupy też będą jak znalazł, zwłaszcza gdy zakończymy je wspólną zabawą w „Szczęśliwe serce”! Nie zapominajmy o kwiaciarni La Flor: czekają tam najpiękniejsze kwiaty i świecie na specjalne okazje. A dla niezdecydowanych odnośnie prezentu: zawsze warto pomyśleć o Karcie Podarunkowej Sarni Stok – ona spełnia marzenia wszystkich.

Walentynki z CH Sarni Stok to idealny pomysł na czas spędzony we dwoje!

REGULAMIN