OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

CUBANA OPEN DAY w CH Sarni Stok! 

CUBANA OPEN DAY w CH Sarni Stok! 

Pokazy taneczne zespołów i darmowe zajęcia dla dzieci od czwartego roku życia oraz 20% rabatu na karnet dla osób, które zapiszą się w tym dniu na zajęcia w szkole tańca CUBANA. W sobotę, 17 września, w godzinach 11:00-16:00, centrum handlowe Sarni Stok będzie najbardziej roztańczonym miejscem w naszym mieście! 

Szkoła tańca CUBANA działa w Bielsku-Białej już od 15 lat. Od początku września jedna z jej placówek znajduje się na pierwszym piętrze CH Sarni Stok. W swojej ofercie posiada bogatą ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla wszystkich zainteresowanych salsą, bachatą, jazzem, hip-hopem i innymi stylami tanecznymi, CUBANA otworzyła nowe miejsce z bogatą ofertą. Dni otwarte odbędą się w hallu głównym przed Carrefourem, dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tańca a dorośli poznać program szkoły i znaleźć w ofercie coś dla siebie. Osoby, które zapiszą się na zajęcia podczas dnia otwartego będą mogły kupić karnet ze zniżką 20% Grafik zajęć tanecznych można pobrać tutaj. 

Szkoła Tańca Cubana jest organizatorem największego w Bielsku-Białej wydarzenia tanecznego Cubana Dance Show, które prezentuje umiejętności młodych i utalentowanych tancerzy, którzy przez cały rok przygotowują się do finałowej Gali!  Ponadto Szkoła Tańca Cubana w swojej ofercie posiada również organizacje warsztatów, półkolonii oraz obozów tanecznych z najlepszymi choreografami z całej Polski! 

Zespoły tańczące reprezentujące różne style taneczne mogą się pochwalić sukcesami na turniejach organizowanych w całej Polsce!  

Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich zainteresowanych tańcem oraz miłym spędzaniem czasu.