OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Dyniowe święto w CH Sarni Stok!

Dyniowe święto w CH Sarni Stok!

Okrągłe, podłużne, pomarańczowe, żółte, a nawet… zielone! To one królują w naszych domach w październiku i listopadzie. O czym mowa? O dyniach oczywiście! Przyjdź do CH Sarni Stok i dobierz swoją dynię w prezencie.

W sobotę, 30 października, centrum handlowe Sarni Stok zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich miłośników dyni. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł, zgłosić się do punktu promocji i odebrać swoją dynię od hostessy. Dynia o najbardziej popularne jesienne warzywo, z którego możemy przygotować pyszną zupę, ciasto albo… dekorację!

Warto odebrać swoją dynię, bo na profilu Sarni Stok na Facebooku (www.facebook.com/sarnistok) będzie czekał na miłośników dyni konkurs (rozpocznie się 30 października). Te osoby, które przyślą najciekawsze dyniowe pomysły  będą mogli grać o karty podarunkowe Sarni Stok. Dyniowych pomysłów może być sporo, od lampionów, które robiliśmy razem rok temu, po jesienne ekspozycje, pyszne zupy, ciasta, czy co komu przyjdzie do głowy. Za najładniejsze i najbardziej kreatywne prace wykonane z dyni będzie można wygrać karty podarunkowe Sarni Stok o wartości 100 zł. Szczegóły będą dostępne na profilu.