OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Dzień z Kobietami i dla Kobiet w CH Sarni Stok

Dzień z Kobietami i dla Kobiet w CH Sarni Stok

W pierwszy weekend marca zapraszamy do CH Sarni Stok na wyjątkowe Święto Kobiet: dzień poświęcony zdrowiu, samopoczuciu i rozwojowi. W piątek i sobotę rozdamy paniom bony za badania cytologiczne oraz kwiaty w zamian za zakupy, a w sobotę razem z Beskidzką Mamą otworzymy wystawę „Beskidzkie Heroski” – o naszych lokalnych i wielkich kobiecych bohaterkach! Będą konsultacje z ekspertami Szpitala Św. Łukasza oraz kwiaty i badania cytologiczne w zamian za zakupy!

 W tym roku Święto Kobiet obchodzimy 3 i 4 marca, będzie wyjątkowo huczne: w zamian za zakupy rozdamy zaproszenia na darmową cytologię w Szpitalu Św. Łukasza oraz kwiaty doniczkowe, a także otworzymy wystawę wieńczącą projekt „Beskidzkie Heroski”, któremu patronowaliśmy. Dzień Kobiet rozpocznie się w CH Sarni Stok w piątek dwudniową akcją prosprzedażową, w której w zamian za zakupy za min. 250 zł rozdamy kwiaty doniczkowe, a dla pierwszych 25 uczestniczek w każdym dniu, podarujemy zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne. Będzie można je wykonać w dogodnym dla siebie terminie w Szpitalu im. Św. Łukasza w Bielsku-Białej.  Dodatkowo wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad fizjoterapeutek uroginekologicznych. Stanowisko ekspertów ze Szpitala im. Św. Łukasza będzie czynne 4 marca, od 12:00 do 15:00. Będzie można także zapisać się na bezpłatną konsultację w szpitalnym gabinecie.

W sobotę, 4 marca, O godzinie 15:30 odbędzie się otwarcie wystawy wieńczącej projekt „Beskidzkie Heroski”, którego autorką jest Anna Koczur - redaktor naczelna magazynu Beskidzka Mama, a patronem CH Sarni Stok. Na fotografiach znajdzie się 10 Beskidzkich Herosek - bohaterek cyklu video wywiadów, które Pani Anna Koczur realizowała online od października 2022 roku do lutego 2023 roku. Każda z zaproszonych do projektu kobiet działa na innej płaszczyźnie, ale wszystkie łączy ogromna determinacja i pasja do tego, co robią oraz fakt, że związane są z naszym regionem. Tu się urodziły lub mieszkają od dłuższego już czasu. Ich historie mogą stanowić inspirację dla innych, aby żyć w zgodzie ze sobą, nie poddawać się i mimo przeciwności, wciąż zdobywać swój „Everest”. Otwarcie wystawy uświetni spotkanie z bohaterkami, które odbędzie się w Lodomanii. Na uczestników spotkania w kawiarni czekają atrakcyjne rabaty. Po zakończonym spotkaniu Beskidzkie Heroski podzielą się swoją wiedza i doświadczaniem podczas indywidualnych konsultacji, które potrwają do godziny 18:00.

Harmonogram:

  • 3-4 marca 11:00-19:00 – stanowisko prosprzedażowe, kwiaty i badania cytologiczne w zamian za zakupy. Liczba nagród ograniczona
  • 4 marca 12:00-15:00 – stanowisko eksperckie Szpitala im. Św. Łukasza
  • 4 marca 15:30 – otwarcie wystawy Beskidzkie Heroski
  • 4 marca 16:00 – spotkanie z Beskidzkimi Heroskami w strefie Lodomanii
  • 4 marca 16:45-18:00 – spotkania eksperckie z Beskidzkimi Heroskami