OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Idealny prezent? Znajdziesz go u nas!

Idealny prezent? Znajdziesz go u nas!

Weselny, urodzinowy, imieninowy i taki zupełnie bez okazji: IDEALNY PREZENT! Karta Podarunkowa Sarni Stok to zawsze trafiony upominek, który szybko i bezpiecznie kupimy w centrum w kartomacie oraz online poprzez stronę www.sarnistok.pl. Przygotowanie do sezonu szkolnego to także doskonały moment na przygotowanie młodych ludzi do samodzielnego zarządzania budżetem.

Karta jest idealnym prezentem z wielu powodów: kupujący nie dopłaca za wydanie karty i sam decyduje o kwocie doładowania. Obdarowany może płatności kartą dokonać w kilku różnych punktach i sklepach w Centrum aż do wyczerpania limitu. Karta podarunkowa to także świetny sposób na edukację ekonomiczną dzieci: same mogą zarządzać kontrolowaną ilością gotówki, a jednocześnie operować pierwszą własną kartą płatniczą. Początek roku szkolnego to dobry moment na naukę zarządzania własnym mikro budżetem. - Karta Podarunkowa Sarni Stok to po prostu prezent doskonały na każdą okazję, ale może też pełnić rolę mobilnego portfela. W naszym Centrum, z karty można korzystać w blisko 80 sklepach i punktach usługowych honorujących karty Visa – mówi Kinga Ryżycka, marketing manager CH Sarni Stok.

Kartę Podarunkową można kupić w centrum handlowym za pośrednictwem kartomatu, a także online na stronie internetowej Sarniego Stoku. To bardzo wygodna forma zakupu, zwłaszcza gdy prezent kupujemy komuś, z kim nie możemy spotkać się bezpośrednio – kartę otrzyma do domu kurierem lub pocztą. Jeżeli chcemy otrzymać kartę podarunkową od razu, możemy ją kupić w kartomacie na terenie Centrum Handlowego Sarni Stok. - Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, a wydruk karty trwa dosłownie chwilę! Za kartę płaci się w kartomacie przy pomocy karty debetowej lub kredytowej, a sam zakup trwa mniej niż 3 minuty. – wyjaśnia Kinga Ryżycka.

Zachęcamy: podaruj Prezent Idealny – Kartę Podarunkową CH Sarni Stok!