OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Idealny prezent? Znajdziesz go u nas!

Idealny prezent? Znajdziesz go u nas!

Idealny prezent na Święta? Wszyscy stajemy przed tym dylematem co roku! Centrum handlowe Sarni Stok ma gotowe rozwiązanie: Karta Podarunkowa Sarni Stok to zawsze trafiony upominek, który szybko i bezpiecznie kupimy w centrum w punkcie obsługi karty, kartomacie oraz online.

Karta jest idealnym prezentem z wielu powodów: kupujący nie dopłaca za wydanie karty i samemu decyduje o kwocie doładowania. Obdarowany może samodzielnie spełnić swoje marzenie w prawie osiemdziesięciu sklepach i punktach usługowych w centrum handlowym Sarni Stok. Karta podarunkowa to także świetny sposób na edukację ekonomiczną dzieci: same mogą zarządzać kontrolowaną ilością gotówki, a jednocześnie operować pierwszą własną kartą płatniczą.

Teraz kartę podarunkową można kupić nie tylko za pośrednictwem kartomatu i online w zakładce https://sarnistok.pl/karta-podarunkowa, ale także w punkcie obsługi karty w centralnej części CH Sarni Stok, obok sklepu Carrefour. Doradcy klienta poinformują o możliwościach karty i doładują ją na odpowiednią kwotę. Punkt jest czynny w godzinach otwarcia centrum do 23 grudnia 2021 roku. W punkcie można zapłacić zarówno kartą bankomatową/kredytową, jak i gotówką, a kartę podarunkową otrzymuje się natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Z karty podarunkowej możemy korzystać do 12 miesięcy od daty zakupu.

Zachęcamy: podaruj Prezent Idealny – Kartę Podarunkową CH Sarni Stok!