OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Nagrody o łącznej wartości ponad 20 000 zł w CH Sarni Stok!

Nagrody o łącznej wartości ponad 20 000 zł w CH Sarni Stok!

W ostatni weekend października na klientów CH Sarni Stok czekają nagrody za zakupy. W dniach 28-29 października będzie można otrzymać karty podarunkowe o wartości 50 i 100 zł oraz wyjątkowe miody miody z pasieki w CH Sarni Stok. 

Co zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy w dniach akcji zrobić zakupy za minimum 150 zł i zgłosić się do punktu promocyjnego. Na uczestników czekają nagrody: miody z pasieki CH Sarni Stok (za zakupy od 150 do 299,99 zł) oraz karty podarunkowe 50 i 100 zł (za zakupy powyżej 300 i 500 zł). W zabawie można łączyć paragony (maksymalnie 2), a szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stoisku promocyjnym. Liczba upominków jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Kartą podarunkową Sarni Stok można płacić we wszystkich punktach handlowych w Centrum. Z karty można korzystać zarówno jako dopełnienie transakcji, jak i samodzielny środek płatniczy. Przydaje się w codziennych zakupach i jest też dobrym pomysłem na prezent. Jest ważna rok od momentu aktywacji. Dla uczestników akcji  przygotowaliśmy także wyjątkowy miód, pochodzący z pasieki, która od 2021 roku funkcjonuje na terenach zielonych obok CH Sarni Stok. Pszczoła miodna to jeden z najważniejszych owadów, który na ziemi pojawił się wcześniej niż człowiek. W pasiecie obok centrum mieszka ich ponad pół miliona, a w przyszłym roku pojawią się tam kolejne ule. CH Sarni Stok dba o środowisko zarówno angażując się w akcje promujące ekologię, jak i zakładając pierwszą miejska pasiekę w Bielsku-Białej. W tym roku na terenach zielonych stanęły także hotele dla innych owadów, które są równie ważne dla środowiska. 

Stoisko promocyjne będzie czynne 28 i 29 października od 11:00-19:00.