OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Rozdajemy prezenty z Carrefour w CH Sarni Stok!

Rozdajemy prezenty z Carrefour w CH Sarni Stok!

Ma niemal 4 tysiące metrów kwadratowych i mnóstwo wiernych klientów. O czym mowa? Oczywiście o hipermarkecie Carrefour w Bielsku-Białej! To jedyny sklep tej marki w Bielsku-Białej,
a od 30 września może pochwalić się także nowym wnętrzem i bardzo szeroką ofertą produktową. A to nie wszystkie niespodzianki, które czekają na klientów CH Sarni Stok w najbliższym czasie.

Nowo otwarty Carrefour oferuje prawie 25 000 różnych produktów. Ma bardzo rozbudowaną ofertę bio, bardzo duży wybór świeżych warzyw i owoców i do tego promuje lokalnych producentów. Niezmiennie sklep oferuje szeroką półkę zabawek, przekąsek i napojów. A to wszystko w nowym ułożeniu, estetycznym i nowoczesnym. Dodatkowo na klientów, którzy zrobią zakupy z aplikacją Carrefour czeka 10% zniżki na pierwsze i drugie zakupy.

Dodatkowo w piątek i sobotę, 9 i 10 października, zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej w CH Sarni Stok. Klienci, którzy zrobią zakupy w sklepie Carrefour w dniach akcji i zgłoszą się do punktu promocyjnego z paragonem otrzymają karty podarunkowe. Za okazanie paragonu na kwotę od 100 zł, hostessa wyda kartę podarunkową w wysokości 35 zł. Jeden paragon uprawnia do odbioru jednej karty podarunkowej, a jedna osoba może wziąć udział w akcji promocyjnej maksymalnie 3 razy.

Oprócz kart podarunkowych, na uczestników zabawy będą czekały bawełniane, ekologiczne torby na zakupy w Carrefour. To świetna okazja, by zobaczyć nowe, wygodne wnętrze hipermarketu Carrefour, zrobić zakupy i otrzymać upominek!

Regulamin promocji dostępny w punkcie promocyjnym.
Punkt promocyjny będzie czynny od 11:00 do 19:00.

Zajrzyj do nas!