OPEN TODAY 9:00 - 21:00
OPEN TODAY 9:00 – 21:00

Zrób zakupy i odbierz prezent

Zrób zakupy i odbierz prezent

Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz! Tak, tak, 14 lutego zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim atmosfera miłości, radości i czerwonych serc otacza nas przywołując na twarzach uśmiechy. W CH Sarni Stok Walentynki obchodzimy wyjątkowo hucznie i 12 oraz 13 lutego na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji. Poza specjalnymi ofertami, które zostały przygotowane przez sklepy w CH Sarni Stok, na klientów będzie czekać wyjątkowa akcja.

W centrum handlowym pojawi się romantyczny samochód otoczony balonami z helem, a na miłośników retro klimatu czekać będą rowery przystrojone balonami. Atrybutów miłości nie zabraknie także w innych częściach Sarniego Stoku. Tuż przy stanowisku głównym zakochani znajdą także dekoracyjną ściankę z pięknym sercem. Warto skorzystać z tych dekoracji i zrobić sobie zdjęcie, a następnie umieścić je pod postem konkursowym na profilu FB Sarni Stok lub oznaczyć na Instagramie @SarniStok, a będzie można wygrać 3 wyjątkowo pluszowe nagrody. Wystarczy obserować profil CH Sarni Stok na portalu Facebook, tam pojawią się informacje o konkursie. Wygrają najbardziej romantyczne fotografie!

Ale to nie wszystko co będzie czekać na klientów centrum handlowego. Zaupy w dniach 12 lub 13 lutego będą nagradzane prezentami. Na zakochanych i nie tylko będą czekały walentynkowe balony z helem oraz karty podarunkowe CH Sarni Stok o wartości 30 zł i 50 zł. Za zakupy za minimum 80 zł w jednym sklepie, klienci będą uprawnieni do odbioru walentynkowego balona wypełnionego helem. Osoby, które dokonają zakupów za kwotę od 150 do 249,99 otrzymają kolorowy balon oraz kartę podarunkową o wartości 30 zł (minimum jeden paragon musi być o wartości 100 zł). Klienci, którzy dokonają zakupów za minimum 250 zł (minimum jeden paragon powinien mieć wartość co najmniej 150 zł) będą uprawnieni do odbioru balona oraz karty podarunkowej o wartości 50 zł. Liczba prezentów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, a stoisko będzie czynne w godzinach 11:00-19:00.