DZIŚ OTWARTE 9:00 - 21:00
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Stylistka

Nie wiesz co na siebie włożyć przed uroczystą kolacją?
Masz pełną szafę ubrań, ale wciąż nie masz się w co ubrać?

Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie – profesjonalne porady stylistyczne w Sarnim Stoku!

W każdy czwartek korzystaj z bezpłatnych konsultacji w godzinach 11:00-19:00. Napisz na FB do @Make up artist Beata Bojda i umów się ze stylistką.
Podpowie co i jak nosić, wybierze się z Tobą na zakupy a nawet nauczy makijażu!

„Moda przemija, styl pozostaje” zwykła mawiać Coco Chanel. Kierując się tą zasadą, zapraszamy do Sarniego Stoku, gdzie nasza stylistka Beata Bojda nie tylko wybierze dla Ciebie najbardziej odpowiedni fason, ale także pomoże Ci w zakupach, zwróci uwagę na trendy oraz dobierze odpowiednie dodatki.

Stylowo i kolorowo

Spotkanie ze stylistką pomoże uzupełnić lub w razie potrzeby odmienić Twoją szafę, pomoże odkryć w sobie nową energię i wyrazić ją w ubiorze i… makijażu. Beata Bojda podpowie jakie dobierać kosmetyki, jak się malować i co pasuje do danego typu urody. Porady mają indywidualny charakter i można się na nie zapisać kontaktując się bezpośrednio ze stylistką.


Dla pana i dla pani

Stylowe Czwartki w CH Sarni Stok cieszą się dużym powodzeniem nie tylko wśród pań. Korzystają z nich także panowie. – Najczęściej doradzam mężczyznom w wyborze pojedynczych rzeczy, takich jak koszule, marynarki, dopasowane krojem do sylwetki spodnie. To świetny pomysł na szybkie, a przede wszystkim udane zakupy – mówi Beata Bojda, stylistka. Panowie przychodzą także po rady w wyborze prezentu dla swoich partnerek, mam i żon, a sporadycznie korzystają także z usługi stylizacji całej swojej szafy. Ich całkowitym przeciwieństwem są panie, które co tydzień pojawiają się na stanowisku stylistki. – Są klientki, które korzystają z moich usług niemal w każdym sezonie modowym – mówi Beata Bojda – ale są i takie, które potrzebują konkretnej pomocy np.: przy wyborze sukienki na ważną dla nich uroczystość, jak: ślub, komunia czy wieczór ze znajomymi.


To bardzo proste

Jak skorzystać z porad stylistki? Wystarczy napisać na FB do nazej stylistki @Make up artist Beata Bojda i umówić się na  na wybrany czwartek od 11:00 do 19:00 do CH Sarni Stok. Stanowisko znajduje się tuż obok sklepu Darbut. W zależności od naszych potrzeb porada nastąpi albo już w tym samym dniu albo podczas spotkania, które zostanie umówione w dogodnym dla obu stron terminie. Wszystkie usługi Beaty Bojdy są dla klientów CH Sarni Stok bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!